הזמנת סיור

אנא שלחו לנו מייל עם הבקשה ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

  מקס מלאכות ומכונות

  מעבדה קהילתית לייצור ואמנות – הוקמה במסגרת פעילות המרכז לאמנות דיגיטלית ובניהולה של אילי לוי. המעבדה משמשת מקום מפגש לחשיבה, פיתוח, יצירה ויצרנות.

  מגזין "מארב"

  מארב הוא כתב עת מקוון לאמנות ותרבות. האתר פועל שלא למטרות רווח, בניסיון לקדם את היצירה המקורית, להפיץ ולהעשיר את שיח האמנות והתרבות, ועל-ידי כך לתרום גם לחברה ולקדם שיח דמוקרטי, פלורליסטי וקשוב. מארב הוא מגזין האמנות העברי המקוון הראשון ברשת שהוקם בשנת 2004 ומאז פועל ברציפות, במטרה לחקור ולהציג את שדה האמנות העכשווי, לדון בו ולבקר אותו מהמקום ומהזמן שבהם אנו נמצאים – ישראל בתחילת המאה העשרים ואחת.

  המכון לנוכחות ציבורית

  אמנות במרחב הציבורי יכולה להופיע כנוכחות זמנית או מתמשכת במרחבים ציבוריים וכגורם פעיל בעיצוב ושינוי של יחסים חברתיים, בין אם מדובר בחלל פיזי, רוחני או וירטואלי

  רדיו "חלאס"

  רדיו HALAS הוא מקום מפגש לקהילות אמנות ומוזיקה מקומיות וכן, לקהילות שכנות מהמזרח התיכון ומהעולם כולו בו הם יכולים להחליף רעיונות.

  בית דפוס

  סדנת ההדפס במרכז לאמנות דיגיטלית בשכונת ג'סי כהן הוקמה בשיתוף עם דפוס גולם – בית דפוס שמתמחה בדפוס בלט וספרי אמן, את הסדנה מעביר אוריאל הר טוב – בעל ההוצאה ודפס.

  אטלס לנוזליות ים־תיכונית

  אטלס לנוזליות ים־תיכונית – הוא פלטפורמה דיגיטלית ובה מפות שנקודת המוצא שלהן היא ייצוג מחקרי־אמנותי של פרספקטיבות שונות הקשורות במים.

  תודה שנרשמתם לפעילות
  שם של האירוע
  תאריך: