הזמנת סיור

אנא שלחו לנו מייל עם הבקשה ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

  חנות

  ספר: המרכז הישראלי לאמנות דיגיטליתסדר יום 2001-2012

  80 ש"ח

  הספר "המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית – סדר יום" מסכם את פעילות המרכז מהקמתו בשנת 2001 ועד 2012. הספר מתאר את שנותיו הראשונות של המרכז אשר בחודשים האחרונים עבר למשכנו החדש בשכונת ג’סי כהן, חולון. בפרקים השונים מוצגת התפיסה שהתפתחה במרכז במהלך שנים אלו ביחס לתפקיד האמנות במרחב החברתי-אזרחי המקומי, ובשאלות של אחריות ומחויבות, אמנות וקהילה, יחסי לאום-מדינה ועוד. שערי הספר בנויים מתערוכות מרכזיות בהיסטוריה של פעילות המרכז לצד דימויים מהעבודות השונות שהוצגו בהן. כמו כן בספר שיחה עם גלית אילת, המנהלת המייסדת של המרכז, ואייל דנון, מנהלו, ומאמר סיכום המתאר את הפרוגראמה של המרכז והאופק הנפרש לשנים הבאות.

  לרכישה

   

  ספר: קונסטלציה – המרכז לאמנות דיגיטלית 2021-2011

  120 ש"ח

  הספר מציין 20 שנים למרכז לאמנות דיגיטלית, וכולל סדרת מאמרים של כותבים מקומיים ובינלאומיים אשר שיתפו פעולה עם המרכז בעשור זה, מאמרים אודות הפרויקטים והתערוכות של המרכז, תיעודים חזותיים ועוד. הספר חושף את הפרקטיקה הייחודית שהתפתחה במרכז, על ההצלחות והכשלונות, ומהווה ספר מתכונים לפעילותו של מרכז אמנות עכשווית כיום, ותוכנית פעולה לעתיד.

  בין הכותבים בספר: ביק ון דר פול, הדס עפרת ואלונה נצן-שיפטן, רותי גינזבורג, עפרי כנעני, איריס פשדצקי, אפי ואמיר, בנג'מין סרוסי, דאגלס פולסון, קרני ברזילי ואחרים.

  לרכישה

   

  הספרים: סדר יום + קונסטלציה

  160 ש"ח

  לרכישה

   

  ספר: C.H.O.S.E.N

  50 ש"ח

  מרקסיזם, ניהיליזם, קומוניזם, סוציאליזם ונאציזם, הן כולן אידיאולוגיות שהתעצבו בעידן המודרני ומתפקדות כאופציה חילונית לתפיסות דתיות. בבסיסן של אידיאולוגיות אלו עומדת תשוקתו המשיחית-חילונית של האדם המודרני, המתיימר לעצב במו-ידיו הן את העולם הזה והן את העולם הבא ”בתוך” העולם הזה. דרך התרבות היהודית והפולנית, האנתולוגיה בוחנת כיצד נרטיבים של קהילות לאומיות מושפעים ממחשבה משיחית, וכיצד המשיחיות של סוכנים פוליטיים משתקפת באמנות העכשווית. האנתולוגיה C.H.O.S.E.N יוצאת שש שנים לאחר הצגתה של תערוכה באותו שם במרכז לאמנות דיגיטלית, שניהם שיתוף פעולה ישראלי-פולני. הספר הוא שיתוף פעולה בין המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, חולון, והמרכז לאמנות וויספה, גדנסק, פולין. הוא רואה אור בתמיכתם האדיבה של המכון הפולני בישראל, מכון אדם מיצקביץ’, משרד התרבות והמורשת הלאומית ומשרד החוץ של פולין.

  לרכישה

   

  תקליט: ארץ.חלב.דבש

  80 ש"ח

  האלבום נעשה בשיתוף עם התערוכה ארץ. חלב. דבש. הוצג בביתן הישראלי בביאנלה ה-17 לאדריכלות בוונציה 2021. הפרויקט חוקר חללים והיסטוריות מנקודת מבטם של בעלי חיים ונופים שעברו שינוי קיצוני ועוצב מחדש על ידי כוחות כמו אידיאולוגיה, התיישבות, פוליטיקה, טכנולוגיה ומודרניזציה. האלבום כוללים הקלטות שטח מואטות של בעלי חיים בביצות והקלטות אולטרסאונד של כמה מיני עטלפים (הנע בין 50,000 הרץ ל-110,000 הרץ), המותאמים לטווח השמיעה האנושי.

  לרכישה

   

  תקליט: אורי קצנשטיין – עבודות סאונד

  150 ש"ח

  האלבום החדש Uri Katzenstein – Audio Works מעבודות הסאונד של קצנשטיין לאורך כל שנות עבודתו כולל קטעים ניסיוניים שלא נשמעו עד כה. האלבום הושק בגרסה דיגיטלית וכעת יוצא לאור במהדורת ויניל כפולה – במסגרת הלייבל החדש של המדיטק והמרכז לאמנות דיגיטלית ובשיתוף הלייבל הבינלאומי Black Truffle, מהלייבלים המשפיעים והמרתקים בתחום המוזיקה הניסיונית והמודרנית.

  לרכישה

  תודה שנרשמתם לפעילות
  שם של האירוע
  תאריך: