הזמנת סיור

אנא שלחו לנו מייל עם הבקשה ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

  תזמורת החריקות מארחת את המלחינה אנאה לוקווד

  תזמורת החריקות והמרכז לאמנות דיגיטלית שמחים לארח את המלחינה פורצת הדרך אנאה לוקווד בביקורה הראשון בישראל. במסגרת שהותה תעבוד לוקווד עם תזמורת החריקות על יצירתה החדשה Water and Memory שנכתבה בהזמנת התזמורת ותבוצע על ידה בבכורה עולמית. בנוסף, תעבוד לוקווד עם סטודנטים מהתכנית ללימודים מתקדמים באמנות הסאונד ומוסיקה אקספרימנטלית מוסררה, על יצירתה Monkey Trips, אשר תנוגן באותו ערב.

  היצירות יבוצעו בקונצרט שיערך במרכז לאמנות דיגיטלית, ג'סי כהן, חולון, במוצ"ש ה-27 במאי בשעה 20:30.

  חברות התזמורת: ג'וליה אלמוג, ציפי דבאח, דובה לבנון, רותי לוי, דינה מנחם, דורית פינטו, לאה פוני, שוש צ'רכי, עדה רחמים.

  מנחי התזמורת: המלחין אמנון וולמן, הצ’לן דן וינשטיין ואמן הסאונד תום סולוביציק.

  ביצירה Water and Memory אשר נכתבה במיוחד לתזמורת החריקות של חולון ומורכבת מקולות זמזום, עברית אונמטופיאית, הינדי ותאילנדית, אובייקטים קטנים מחופים מקומיים וזיכרונות אישיים של מים מעוררים את האלמנט הזה היקר וחיוני כל כך לחיינו ואת המרכזיות של המים בחיינו.

  היצירה Monkey Trips, לאנסמבל וסולנים, משנת 1995 מבוססת על ששת מצבי התודעה של הקיום האנושי לפי הבודהיזם, אותם אנו מדמים למציאות ויוצרים שוב ושוב בחיי היום יום. המשתתפים מתבקשים לתת את פרשנותם האישית לכל אחד ממצבי התודעה כאשר כל מצב תודעה מיוצג על ידי סולן מתחלף מהאנסמבל.

  חברי הסדנה לאלתור וקומפוזיציה אקספרימנטלית מהתכנית ללימודים מתקדמים במוסררה:
  נבו בן כנען (קלרינט בס), אור רימר (ויולה), איתמר ויינר (סינטיסייזר), דניס מישקביץ (Ipad), יונתן גירון (צ׳לו), חובב לנדאו (חליל), גליה עייני (מקלדת, מחשב), חגי אייזנברג (גיטרה)
  מנחה: תום סולוביצ'יק

  אנאה לוקווד היא מלחינה אקספרימנטלית אמריקאית ילידת ניו זילנד, שלימדה מוסיקה אלקטרונית בואסר קולג׳. יצירותיה משלבות הקלטות או סאונדים שלקוחים מהטבע, שימוש בכלים לא קונבנציונליים, והנחיות למבצעים שמשלבות תהליך אישי וקבוצתי. היא הושפעה רבות והיתה בקשר עם פולין אוליברוס, ג׳ון קייג׳ ואחרים, וידועה גם בזכות סידרת יצירותיה (1969-1982) שהושפעו מזרם הפלקסוס שבהן היא שרפה והטביעה פסנתרים תוך כדי הקלטתם.

  תודה שנרשמתם לפעילות
  שם של האירוע
  תאריך: