לך לך למדבר
תערוכה חדשה של חברי קבוצת "סטודיו שיתופי" אשר נוצרה בעקבות שהות אמנים במרכז לאמנות דיגיטלית במשך שנתיים בהן פיתחו יצירה משותפת. אמני סטודיו שיתופי מגיבים לחלל הריק והמלא הסובב אותם....
תערוכה חדשה של חברי קבוצת "סטודיו שיתופי" אשר נוצרה בעקבות שהות אמנים במרכז לאמנות דיגיטלית במשך שנתיים בהן פיתחו יצירה משותפת. אמני סטודיו שיתופי מגיבים לחלל הריק והמלא הסובב אותם....
למרכז לאמנות דיגיטלית דרושים/ות לשני תפקידים
התערוכה היא מצב סטטי המגיש עצמו למעשה הפרשני. להבדיל ממרחב האמנות, המרחב שבו אנחנו חיות הוא דינמי – תמהיל אקראי של אירועים, אינטרסים, סיפורים ואילוצים שמשתנים ללא הרף.